Іграшка вудка для кота Fox, з бахромою, 50 см, Kerbl
SKU
82609
- гарантує динамічне розвага
- задовольняє мисливський інстинкт кішки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82609 |
| Код постачальника | 82609 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653826096 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/2160 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 54 cm |
| Чиста вага продукту | 0.038 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 6.851 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
