Іграшка вудка для кота Marie, зірочка, 40 см, Kerbl
SKU
80996
- зовнішня поверхня виконана на 50% з перероблених пляшок ПЕТ і на 50% з поліестеру
- наповнювач виконаний на 100% з перероблених пляшок ПЕТ, завдяки чому він дуже міцний
- дуже міцний завдяки процесу відтворення
- з дзвіночком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80996 |
| Код постачальника | 80996 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653213957 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 7.003 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
