Іграшка вудка для кота XXL, з пір'ям, 95 см, Kerbl
SKU
81663
- з 3 змінними підвісками з справжніх пір'їн
- довжина пір'їн ок. 20 см
- складна вудка з пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81663 |
| Код постачальника | 81663 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653944868 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144/1440 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 57 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 5.76 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
