Іграшка вудка для кота, з мишкою, 40 см, Kerbl
SKU
82630
- виключно з натуральних матеріалів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82630 |
| Код постачальника | 82630 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826300 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1512 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 43.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.037 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 3.433 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
