Іграшка вудка для собак, 130 см, Kerbl
SKU
81995
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81995 |
| Код постачальника | 81995 |
| Код CN | 76169990 |
| Основний EAN-13 | 4018653943779 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/1008 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 5.4 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
