Іграшки для гризунів фрукти, дерев'яні, 5 шт, Kerbl
SKU
82865
- з масиву дерева
- вони вносять різноманітність і дбають про здоров'я зубів
- просто прикріпіть його до вішалки для фруктів (арт. 83175) і помістіть у клітку.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82865 |
| Код постачальника | 82865 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828656 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.052 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 1.248 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
