Іграшковий м'яч з трави для гризунів, 13 см, Kerbl
SKU
82768
- природно висушена трава
- не містить небезпечного дроту та пластикових елементів
- придатний для вживання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82768 |
| Код постачальника | 82768 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653827680 |
| Діаметр | 13 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/600/25800 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.2 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 12 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
