Ігрова стінка для кота Alps, 4 елементи, бежева, Kerbl
SKU
81609
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81609 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653214381 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 33 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 3.787 kg |
| Маса нетто | 3.79 kg |
