Ігровий майданчик для котів Anden, 8 елементів, бежевий, Kerbl
SKU
81611
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81611 |
| Код постачальника | 81611 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653214404 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 37 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 11.544 kg |
| Маса нетто | 11.54 kg |
