Ігровий майданчик для котів Rocky, 6 елементів, бежевий, Kerbl
SKU
81610
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81610 |
| Код постачальника | 81610 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653214398 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 4.456 kg |
| Маса нетто | 4.46 kg |
