Ігровий майданчик для котів Top, 7 елементів, бежевий, Kerbl
SKU
81678
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81678 |
| Код постачальника | 81678 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653214435 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 69 cm |
| Чиста вага продукту | 12.128 kg |
| Маса нетто | 12.13 kg |
