Індикатор потоку з поплавком - з'єднувальна різьба DN25 G1
SKU
223131
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223131 |
| Основний EAN-13 | 4018653253502 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 223131 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90261081 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 5.3 cm |
| Чиста висота продукту | 5.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.39 kg |
| Маса нетто | 0.39 kg |
