Інгаляційна маска в зборі до AirOne, розмір Shetty, Hippomed
SKU
3211810
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Розмір | Shetty/Foal |
| Другий код | 3211810 |
| Основний EAN-13 | 4018653252925 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3211810 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.825 kg |
| Маса нетто | 0.83 kg |
