Інгалятор для коня AirOne Flex, акумуляторний, без маски, Hippomed
SKU
3211804
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Другий код | 3211804 |
| Основний EAN-13 | 4018653252871 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3211804 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Походження | Зроблено в Німеччині |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 5.56 kg |
| Маса нетто | 5.56 kg |
Attachments and documentation

