Інкубатор для яєць Covatutto 7, Novital
SKU
73122
| Марка | NOVITAL |
|---|---|
| Другий код | 1962A4000 |
| Код постачальника | 73122 |
| Основний EAN-13 | 8010213970313 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84362100 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | NOVITAL S.R.L. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/96 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 1.667 kg |
| Ширина коробки | 51.5 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 55.5 cm |
| Вага коробки | 6.668 kg |
| Маса нетто | 1.67 kg |
