Інсектицидна лампа EcoKill LED 2.0, Cit
SKU
299938
- Завдяки використанню двох світлодіодних лампочок потужністю по 7 Вт кожна, наша лампа економить електроенергію, що призводить до зниження експлуатаційних витрат. Ви можете надати своїм клієнтам ефективний захист від комах, одночасно дбаючи про їхній енергетичний бюджет;
- Світильник виготовлений з легкого алюмінію, що робить його не тільки міцним, але й простим в установці та переміщенні. Завдяки цьому ви зможете запропонувати своїм клієнтам зручне та практичне рішення, яке легко розмістити в різних місцях сараю або сараю;
- У комплект входить підвіска та лоток для збору комах, що забезпечує зручність використання та легке видалення комах. Ваші клієнти отримають повний готовий до використання комплект, що підвищує зручність та ефективність боротьби з комахами;
- Наша лампа для знищення комах пропонує відмінну якість за доступною ціною. Завдяки цьому ви зможете запропонувати своїм клієнтам високоякісний продукт, який відповідатиме їхнім очікуванням, залишаючись при цьому доступним за привабливою ціною;
- Лампа стійка до корозії та подряпин, що гарантує тривале використання навіть у складних умовах розведення. Завдяки цьому ваш клієнт отримує міцний та довговічний продукт, який відповідатиме вимогам навіть у найважчих умовах;
- Інсектицидна лампа EcoKill LED 2.0 працює при напрузі 220 В – 240 В та частоті 50 Гц. Вона ефективно покриває площу до 150 м², а висока напруга становить 2200 В. Світлодіодна лампа забезпечує близько 15 000 годин роботи. Розміри світильника 48 см х 7 см х 26 см.
| Марка | CIT |
|---|---|
| Другий код | 299938 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653226032 |
| Тип пропозиції | Тимчасово немає в наявності |
| Код CN | 85437090 |
| Глибина | 7 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/60 |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 299938 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 2.21 kg |
| Висота коробки | 34.6 cm |
| довжина коробки | 54.1 cm |
| Вага коробки | 6.618 kg |
| Ширина коробки | 38.1 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 48 cm |
| Чиста вага продукту | 2.206 kg |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
Attachments and documentation


