Ізолятор прикручуваний Vario-Plus 20 шт
SKU
441387/206
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 441387/206 |
| Старий код SKU | 11-0408 |
| Код постачальника | 441387/206 |
| Основний EAN-13 | 4018653007464 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Пластик |
| Код CN | 85469010 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/192 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.53 kg |
| Маса нетто | 0.53 kg |
