Ізолятор пружинний для круглих стовпчиків зі скловолокна 10 мм, 30 шт, Kerbl
SKU
444265/30
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 444265/30 |
| Старий код SKU | 11-4220 |
| Код постачальника | 444265/30 |
| Основний EAN-13 | 4018653216811 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Francja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Матеріал | Метал |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/1500 |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 75 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
