Ящик для приладів для грумінгу AluSafe, алюмінієвий, 40 х 30 х 30 см, Covalliero
SKU
320137
- легка алюмінієва конструкція, що полегшує перенесення
- з посиленими кутами
- з двома відділеннями, які можна вільно регулювати
- закривається на ключ
- повна внутрішня оббивка з піноматеріалу
- з плечовим ременем
- з практичним відділенням для дрібних деталей
- 40 x 30 x 30 см
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Другий код | 320137 |
| Основний EAN-13 | 4018653934272 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 320137 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42021910 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Чиста висота продукту | 35 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 3.8 kg |
| Маса нетто | 3.8 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 7.6 kg |
