Ящик для приладів для грумінгу Siena, блакитний/сірий, 40 х 26 х 24,5 см, Covalliero
SKU
328267
- виготовлений з міцного пластику з посиленою кришкою
- правильно закритий ящик може бути завантажений до макс. 100 кг
- двоколірний візерунок
- вкл. знімна вставка та тримач для щітки
- розміри (довж. X шир. X вис.): 400 x 275 x 245 мм
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Другий код | 328267 |
| Код постачальника | 328267 |
| Колір виробника | синій/капрі |
| Основний EAN-13 | 4018653918487 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в Італії |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста ширина продукту | 27.5 cm |
| Чиста висота продукту | 24.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 1.06 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 7.93 kg |
| Маса нетто | 1.06 kg |
