Ясла настінні для сіна для коня SlowFeed Plus, 81 х 114 х 41 см, Kerbl
SKU
3225
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3225 |
| Основний EAN-13 | 4018653253557 |
| Глибина | 41 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3225 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста вага продукту | 30 kg |
| Маса нетто | 30 kg |
