Кабель для датчика освітлення, 4 м, Kerbl
SKU
70558
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70558 |
| Старий код SKU | 04-0362 |
| Код постачальника | 70558 |
| Основний EAN-13 | 4018653130131 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85444290 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
