Карабін панічний, оцинкований, Kerbl
SKU
32149
- оцинковані
- Вічко 14 мм
- для стягуючих тросів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32149 |
| Код постачальника | 32149 |
| Основний EAN-13 | 4018653321492 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/120/4800 |
| Чиста ширина продукту | 3.1 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.142 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
