Каркас котушки з фіксатором Super, Kerbl
SKU
44272
| Країна походження | Polska |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653442722 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 44272 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.96 kg |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/250/500 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0303 |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 24.5 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.957 kg |
| Чиста ширина продукту | 24.5 cm |
