Катетер спіральний SafeBlue зі змазкою, для штучного осіменіння, 100 шт, Kerbl
SKU
22981
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22981 |
| Старий код SKU | 08-0021 |
| Код постачальника | 22981 |
| Основний EAN-13 | 4018653256527 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183900 |
| Країна походження | Słowacja |
| Виробник | Minitüb GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/96 |
| Чиста ширина продукту | 1.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.1 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 47.5 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 4.4 kg |
| Маса нетто | 1.1 kg |
