Катушка Euro Big, 24 см, Kerbl
SKU
441042
| Країна походження | Polska |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653918890 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 441042 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.64 kg |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/150 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-4123 |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 3.855 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 35 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.639 kg |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
