Керамічна миска, 200 мл, Kerbl
SKU
82669
з візерунком, різні кольори, зовнішня сторона емальована, можна мити в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82669 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653054482 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 200 ml |
| Код CN | 69120085 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/432 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82669 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.52 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 3.102 kg |
| Ширина коробки | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.517 kg |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
