Керамічна миска для гризунів, 100 мл, Kerbl
SKU
82847
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- емальована
- можливість миття в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82847 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653054451 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 100 ml |
| Код CN | 69120085 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/1728 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82847 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Висота коробки | 8 cm |
| довжина коробки | 17 cm |
| Вага коробки | 0.774 kg |
| Ширина коробки | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.129 kg |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
