Керамічна миска для гризунів, 150 мл, Kerbl
SKU
82848
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- емальована
- можливість миття в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82848 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653054468 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 150 ml |
| Код CN | 69120085 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/1296 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82848 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Висота коробки | 10 cm |
| довжина коробки | 19 cm |
| Вага коробки | 1.482 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.247 kg |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
