Керамічна миска для гризунів, 250 мл, Kerbl
SKU
82849
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
- емальована
- можливість миття в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82849 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653054475 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 250 ml |
| Код CN | 69120085 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/864 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82849 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 24 cm |
| Вага коробки | 1.62 kg |
| Ширина коробки | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.27 kg |
| Чиста ширина продукту | 11.5 cm |
