Керамічна тарілка Kitty, 14 х2 см, сіра, Kerbl
SKU
80544
- позачасовий дизайн
- для невеликих порцій їжі
- емальований
- можна мити в посудомийній машині
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80544 |
| Код постачальника | 80544 |
| Код CN | 69120085 |
| Основний EAN-13 | 4018653218709 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/864 |
| Чиста вага продукту | 0.27 kg |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 1.15 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
