Кігтеріз для гризунів і дрібних тварин, 10 см, жовто-сірий, Kerbl
SKU
81825
- ножиці для кігтів для гризунів
- пластикові ручки з нековзною гумовою ручкою.
- матеріал: нержавіюча сталь
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81825 |
| Код постачальника | 81825 |
| Код CN | 82130000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216545 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/2376 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 32.5 cm |
| Вага коробки | 0.576 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
