Кільце проти самовисмоктування для ВРХ Saugstop, 2 шт, Kerbl
SKU
137/2
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 1372 |
| Код постачальника | 137/2 |
| Основний EAN-13 | 4018653072868 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 59 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.24 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
