Килимок для гризунів з коноплі, 120 x 60 см, Kerbl
SKU
82751
- 100% конопля
- натуральна підкладка клітки
- компостований, біологічний продукт
- придатний для вживання
- хороша вбираність і повітропроникність
- пригнічує розвиток шкідників
- захищає лапи тварин
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82751 |
| Код постачальника | 82751 |
| Основний EAN-13 | 4018653827512 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56029000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/180 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 0.86 kg |
| Ширина коробки | 60 cm |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 15.48 kg |
| Маса нетто | 0.86 kg |
