Килимок для гризунів з коноплі, 40 x 25 см, Kerbl
SKU
82744
- 100% конопля
- натуральна підкладка клітки
- компостований, біологічний продукт
- придатний для вживання
- хороша вбираність і повітропроникність
- пригнічує розвиток шкідників
- захищає лапи тварин
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82744 |
| Код постачальника | 82744 |
| Код CN | 56029000 |
| Основний EAN-13 | 4026856034606 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/864 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.135 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 6.48 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
