Килимок для собак SuperBed, 80 х 50 см, темно-сірий, Kerbl
SKU
81264
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81264 |
| Код постачальника | 81264 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653922040 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/216 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.658 kg |
| Маса нетто | 0.66 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 53.5 cm |
| Вага коробки | 7.896 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
