Килимок під миску, 47 х 29 см, сірий, Kerbl
SKU
80532
- Протиковзка
- з піднятим краєм
- легке очищення під проточною водою
- матеріал: силікон
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80532 |
| Код постачальника | 80532 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653216149 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/1152 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 29.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.3 kg |
| Маса нетто | 0.3 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 7.2 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
