Килимок під миску, 55 х 35 см, рожевий/блакитний/білий, Kerbl
SKU
80521
- протиковзкий
- з пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80521 |
| Код постачальника | 80521 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653964644 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/120/1440 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 0.1 cm |
| Чиста довжина продукту | 55 cm |
| Чиста вага продукту | 0.101 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 12.12 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
