Килимок з кишенею під котячий лоток для наповнювача, чорний, 58,5 х 41 см, Kerbl
SKU
81694
- килимок під лоток з функцією сита.
- виготовлений з м'якого матеріалу EVA.
- хвиляста поверхня зі структурою сот, дуже добре видаляє залишки наповнювача з лапок кота, що виходить з лотка, і затримує їх у кишені.
- легко чиститься, залишки наповнювача потрібно просто витрусити з кишені.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81694 |
| Код постачальника | 81694 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653143131 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/288 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 59 cm |
| Чиста вага продукту | 0.42 kg |
| Ширина коробки | 55 cm |
| Висота коробки | 43 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 15.12 kg |
| Маса нетто | 0.42 kg |
