Клацалка для дресирування собак, зелена, Kerbl
SKU
81195
- освітній інструмент
- регулювання тону
- з нейлоновим ремінцем
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81195 |
| Код постачальника | 81195 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653918166 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/384/6912 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 9.216 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
