Клапан для відра для випоювання ягнят, Kerbl
SKU
275
- до 03-0001
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 275 |
| Старий код SKU | 03-0002-002 |
| Код постачальника | 275 |
| Основний EAN-13 | 4018653270059 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818079 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/1200/14400 |
| Чиста вага продукту | 0.002 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 31.68 kg |
| Маса нетто | 0.002 kg |
