Клапан низького тиску для поїльної чаші KN50, Kerbl
SKU
223437
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223437 |
| Старий код SKU | 10-2085-001 |
| Код постачальника | 223437 |
| Основний EAN-13 | 4018653938218 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818079 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/400 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.025 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 10 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
