Клікер 4-нотний для дресирування собак, синій, Kerbl
SKU
82439
- Клікер: 4 різних звукових сигнали для собак, котів і навіть свиней.
- Синій колір
- Розмір: 7 х 3,5 х 2,5 см.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82439 |
| Код постачальника | 82439 |
| Колір виробника | синій |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653824399 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/2304 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.031 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 4.963 kg |
| Ширина коробки | 28.5 cm |
