Клікер зі свистком для дресирування собак, оранжевий, 8 см, Kerbl
SKU
80730
- освітній пристрій
- клікер з постійним звуком
- високий собачий свисток також для великих відстаней
- з підвісним кільцем і петлею для рук
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80730 |
| Код постачальника | 80730 |
| Код CN | 92089000 |
| Основний EAN-13 | 4018653253885 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/300 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
