Кліщова пастка для полівок і кротів VoleX John, Kerbl
SKU
299624
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299624 |
| Старий код SKU | 12-0014 |
| Код постачальника | 299624 |
| Основний EAN-13 | 4018653099889 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/1750 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.142 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 7.1 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
