Клітка-будинок для гризунів Appartement Flat, 115 х 61 х 118 см, Kerbl
SKU
82835
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82835 |
| Код постачальника | 82835 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828359 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/280 |
| Чиста ширина продукту | 63 cm |
| Чиста висота продукту | 32 cm |
| Чиста довжина продукту | 119 cm |
| Чиста вага продукту | 36.7 kg |
| Маса нетто | 36.7 kg |
