Клітка-будинок для гризунів Appartement Pro, 118 х 61 х 130 см, Kerbl
SKU
81719
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81719 |
| Код постачальника | 81719 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653963913 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/90/230 |
| Чиста ширина продукту | 66 cm |
| Чиста висота продукту | 37 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 36.5 kg |
| Маса нетто | 36.5 kg |
