Клітка-будинок для гризунів Buddy, 116 х 52 х 82 см, Kerbl
SKU
82726
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82726 |
| Код постачальника | 82726 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827260 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/11/690 |
| Чиста ширина продукту | 53 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 14.633 kg |
| Маса нетто | 14.63 kg |
