Клітка-будинок для гризунів ECO, пластмасовий, 116 x 57 x 82 см, сірий, Kerbl
SKU
81730
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81730 |
| Колір виробника | сірий/білий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653817308 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Artykuł dostępny od lipca 2018 r.! |
| Код постачальника | 81730 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/150/280/325 |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 125 cm |
| Чиста вага продукту | 28.14 kg |
| Маса нетто | 28.14 kg |
| Чиста ширина продукту | 73 cm |
