Клітка-будинок для гризунів Lucky, 115 x 65 x 100 см, сіро-білий Kerbl
SKU
81722
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81722 |
| Код постачальника | 81722 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653995358 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/160/399 |
| Чиста ширина продукту | 70 cm |
| Чиста висота продукту | 21 cm |
| Чиста довжина продукту | 117 cm |
| Чиста вага продукту | 27.5 kg |
| Маса нетто | 27.5 kg |
